Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pumpaduda

    csendes tag

    válasz csibor #2178 üzenetére

    Teleregény befejező rész:Egy hónap viszontagságai után tegnap kicserélték a meghibásodott beltérimet.Néhány doboz nyugtató több ezer forint telefondíj után megjött a megválltó!A Digi felvett Pécsre egy szerelőt aki csak hibajavítással foglalkozik!Persze a végjáték se ment simán mikor már elismerte a Digi nincs tartozásom akkor mondom jöhet a szerelő három nap türelmi idő után közli a telefonos hölgy a szerelő már járt nálam és semmi baja a készüléknek én idegbaj közlöm bizonyítsák be nálam járt a szerelő biztos alá kell írni valamilyen papírt és ha valaki aláhamisította a nevem akkor okirathamisítás és bíróság!Félóra mulva hív a szerelő és meg akar győzni Ő járt nálam mondja az erkélyen van az antenna na mondom bukta mert nem erkélyes a lakásom.Kiderült a Pécsi írodista hölgy kiállított két munkalapot egy névre a földszinti lakohoz és hozzám az emeletre már nem jöttek csak miért vannak a névtáblák a kapucsengőn meg az ajtókon?Szerelő sürű bocsánatkérés egyeztessünk időpontot mondom 1/4 5 mondja ok na 1/4 6-ra oda is ért de hát mi ez már nekem?Végül megkaptam a duál beltérit persze felfűzve mert a Twin fejről macerás lehúzni mégegy kábelt,mindegy megoldottam magam.További jó tévézést mindenkinek talán mostmár Pécs környékén is emberi modon fognak foglalkozni az ügyfelekkel!

    az élet habos oldala..

Új hozzászólás Aktív témák