Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • p@gabi

    tag

    Sziasztok!
    Tanácsot szeretnék kérni,vagy megoldást egy problémára.Lehet másnak egyszerű,ami nekem gondnak tűnik.
    Adott egy digi előfizetés három stb-vel.Kettő sd és egy hd-s kaon box.Egy tv van a háztartásban ami hdmi csatlakozós.Namost,ez a tv elkerül a háztól,de szeretném megtartani a hozzá csatlakoztatott hd-s boxot,mert valószínű,hogy ha a másik két tv közül le lesz cserélve valamelyik,azon már lesz megint.Egy boxot szeretnék visszaadni a diginek minek fizetni érte,ha csak ott porosodik.De nem a kaon szeretném,azért amúgy sem kell fizetni az van díjmentesen az előfizu mellé.A probléma(most ne menjünk bele a képminőségbe,azokon a tv-ken amúgy sem túl szép a kép),hogy hogyan tudnám a hdmi-s boxon arra a tv-re csatlakoztatni,amin csak scart csatlakozó van.Nézegettem alin,ebay-en ezeket a hdmi ből scart-ba adaptereket,de nem tudom,hogy működhet e.Esetleg valakinek valami tapasztalata ezekkel az adapterekkel kapcsolatban?
    A válaszokat,ötleteket előre is köszönöm!
    Ha láma a kérdés,akkor azért is bocs!(Használnám a keresőt is,de mobilról vagyok és így nem olyan egyszerű)
    Vagy esetleg valamelyik tv-s topikban kellene feltennem a kérdésemet?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák