Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flashget

    félisten

    Ma beüzemeltem egy Samsung 40H6500-on digi műholdas előfizetést CI+-on (régi beltérit leadták)
    Mivel nekem digikábel van így fogalmam sem volt a sok műhold közül melyiket kell választani. 1272 hívása után javasolták az intelsat 1002 vagy valami ilyesmit...mondtam telefonba ilyen nincs sajna.
    Mondták a Thor 0.6-ot..mondtam ilyet sem ajánl fel a tv csak a Thor 0.8-at. Mondták próbáljam meg arra keresni, de számítsak rá, hogy több száz csatornát fog behangolni azok közül kell a digiét kikeresnem.
    CI+ kártya és CAM felismerése, párosítása megvolt jött a szokásos 25-ös hiba vagy a kódolt jel felirat. 1272-t hívtuk megint, kérve a kártya aktiválását ez kb. 10 perc elteltével megtörtént.
    Addig semmi gond majd a samsung chanel editorral megoldom a csatorna problémát...behozott 552db csatornát (tv+rádió) :Y
    No sebaj majd eljátszok vele...na de a gond az is, hogy az epg-ben nem jól jelennek meg az ékezetes betűk.
    Kérdésem ha nem Magyarországot akkor samsungnál melyik országot kell beállítani, hogy jó legyen?

    [ Szerkesztve ]

    Realme GT Master Edition

Új hozzászólás Aktív témák