Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz granini #87426 üzenetére

    Gorneck...
    En nem tartok magam egy tul jo jatekosnak, Neked pl szerintem joval tobb tapasztalatod, erzeked van a jatekhoz mint nekem.
    En mar megcsinaltam a plusz tabot, most a vegere eldontottem, hogy raprobalok a Guardianra is.

    Season Journey: sok helyen az osszefoglaloban is linkelve van minden.
    Valasztasz egy faek egyszeru Set Dungeon-t es megcsinalod Mastery-re, mert az kell a ladahoz.
    Invoker pl faek egyszeru, a pokos WD setrol is mondtak, de en direkt nem csinaltam semmi mast meg, mert gondolok a kovektezo seasonra is.
    solo 60, 3db 55-os gem, nem egy oriasi kihivas. Az egyetlen kihivas ebbe az egesz Journey-be a ket (esetemben mar 3) Conquest. 50 millio aranyat elerni nem olyan nehez, 4-es rift partiban nemi Gold Find-dal talalsz egy Gilden Baron-t (goldos goblin) es voala. Elso conquest kipipalva.
    Masodik conquestra pedig meg vannak valasztasi lehetosegek is. 6 set-sel lehozni a solo 55-ot, vagy 45-os solot elerni minden setbonusz nelkul (tehat csak legendary cuccokban), esetleg a Quest 1 ora alatt, de az meg csapatban sem egyszeu, hiaba hangzik annak, mi parszor nekifutottunk, mindig az volt, hagyjuk a fenebe...

    11nap alatt csinaltam en meg para 500 kornyeken. De masok mar elobb keszen voltak vele.

    A seasont en arra akartam eredetileg hasznalni, hogy felhuzzak egy hasznalhato crusadert, bar idokozben kicsit elcsusztak a dolgok, de meg megeshet, hogy megprobalok majd osszehozni egy 70 kepes Invoker crusit..

    #kökény: Az egyik skill ad meg plusz Discipline-t megpedig a Preparation - Invigoration

    [ Szerkesztve ]

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Új hozzászólás Aktív témák