Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • granini

    őstag

    válasz Cadal #84231 üzenetére

    Valahol megertem amit mondotok, de akkor mi lenne az elvart content es milyen suruseggel..? Most nem vezetem le ujra hogy ez nem wow es semmi nem kotelezi a Blizzardot hogy fejlesszen, es nekik full mindegy hogy 98% terhelt a szerver vagy 18%..

    De pontosan mit szeretnenk akkor hogy milyen uj izgalommal ajandekozzanak meg minket hetrol hetre honaprol honapra..? Uj item? Uj kaszt..? Uj gyorsasagi es ugyessegi vetelkezok riftre es bountyra epitve..? Hat valljuk meg akarhogy csurjuk csavarjuk ez a jatek arrol szol hogy ott a mob, meg kell keresni, le kell utni es kiesik belole valami es akkor az nekunk jo. Ezt naon nehez egy ido utan varialni..

    Erted a Nascar is arrol szol hogy mesz 400 kort.. mert az a Nascar. Mikor beulsz a volan moge tudod mit vallalsz.. kicsit a Diablo is olyen hogy 1998 ota ez arro lszol hogy van x karaktered es farmolod ugyanazt a mapot es bosst es etc.. szoval en kicsit meg vagyok lepve hogy itten emberek azt kifogasoljak hogy ez unalmas..

    Azt konnyu mondani, de megis akkor mi lenne az ami hetrol hetre odakotne a tarsasagot a gep ele es az elvart elvezetet nyujtana..? :F Ugylatszik mindig en vagyok aki nekiallok vedeni a Blizzardot, dehat 2012 majus ota kaptunk 1 kieget (1 actot es 1 kasztot..) es 4 seasont meg X patchet ami mind hozott uj buildet, jatekstilust, itemeket, szettbonusz varialast.. etc.. szoval ha ez nem eleg akkor mi lenne az..? Nem provokalok, frankon oszinten erdekelne a valaszotok.. :R

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • Gorneck

    titán

    válasz Cadal #84231 üzenetére

    Jó neked...lassan 1 hónapja nem jártam 70 felett...pedig szeretnék végre egészséges GReket is menni....de nem lehet 1-2 fix csapatot összeszedni...mire összeszedek pár playert 1 hét után ismét üres az FL.

    Le lettem ugatva nem is oly rég...pont ezt nehezményeztem, hogy 1 kari uralja a gémet...ha meg lehetne normálisan oldani a védelmet/sebzés másik Tank Monkkal, akkor Barb/Crus se lenne sehol. Így a Blizzard sikeresen megalkotta a 1 kasztos multiját...
    Mivel 1 kaszt uralja a játékot így ennek megfelelően igyekszik mindenki a top kaszttal menni...ennek megfelelően akik azért szeretnének menni magas GReket beállnak a sorba vagy sokkal kevesebbet játszanak...
    Szal nem kell csodálkozni, hogy kezd üresedni minden...nincs normális balance, season túl hosszú.

    Season: egy vicc...nem ad túlképp semmit. Ez volt az első season, ahol létrehoztak egy gemet...ami ollan boosttot ad, hogy lefossa az ember a bokáját...de item nyista, a gear/build mindenhol pontosan ugyanannyira hatékony.
    Akkor hol a motivésön? Ha nem tudják megoldani a normális season tartalmat, akkor minek raknak bele egyáltalán bármit...legyen elérhető minden NSben, season meg meg marad azoknak, akik 0-ról akarnak kezdeni karit vagy szimplán 0-ról a legjobbak akarnak lenne.

    Ha nem jön hamarosan kieg, illetve nem fognak normális balanszt kitalálni, akkor sokat nem adok neki.

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák