Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baaraanz

    tag

    válasz Gorneck #50572 üzenetére

    Én most olyan perverziót találtam ki, hogy mindig a legkisebb dps-ű karival megyek. Ez tegnap az 50k-s DH volt, esett 3 leg/set, és feltornáztam 65k-ra a DPS-t.
    Ha stream-elnék mennyi nézőm lenne?

    I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

  • mikromanus

    veterán

    válasz Gorneck #50572 üzenetére

    No akkor kis alapozás, bár ugye annyira profi vagy hogy mindenki tisztelettel tekint rád az utcán, így lehet nem lesz új:

    Itemfüggő:
    - meteor build. Ez picit költséges, ezért hasznos lehet egy meteoros source, soj, meg skull grasp. Vagy ammi belefér. A tüzes és a jeges verzió szépen arat. Ha önmagában ezt használod és csak a buffolásra gyúrsz, akkor a comet (jeges) és a meteor shower (tüzes) szépen arat. Ha van "kiegészítő" támadóskill, akkor lassabb lesz. nem jut mindenre.

    Nem 1.0.8-as item buildek (jó, a fegyver, meg 1-2 ékszer kellhet régről, de nem DPS bukó fajta):
    Kb minden elemi ágra összehozható jó build.
    1. Hibrid build:
    - arcane torrent cascade rúnával, meg valami ami sokáig területre hat vagy dot sebzést ad. Amíg nem javítják ez nagyon OP
    - "csapdás" móka. Arcane torrent mines és mondjuk black ice. Kis tank képesség hasznos ha van. Mondjuk egy jeges armor skillel nem is kell sok, mert az ellen arcába megy a frost nova igen hamar. Inkább móka, mert a csapdák eléggé helyhezkötöttek. Bossokra brutális. tömegre szintén. Ha hull avan a terepen, akkro nagyon olvad minden tőle.

    2. Cold/jég alapú build:
    - Két támadóskilles kombók. Azért jó ha azonos tipusúak (cold), mert több buffot szedhetsz össze: blizzard-black ice, Blizzard-sleet storm
    - egy skill buffolósban a fentiek jók. A blizzard unalmas, mert ki várja kí míg elhal az ellen, ha meg tovább mész nem látod hog ykilehelik a lelküket. A legjobb rész esik ki.. A sleet storm, black ice jó lehet és a frozen orbot is sokan szeretik

    Tűz és arcane: mindre van jó kombó. Igazából azt kellene legyűjteni mi szar. csak minek? :D

    Elektromos kisautós buildekben is nagyon tuti a móka. Shock pulse-arcane orb kombót használtam. Arcane torrentel szépen buffolgatják egymást a skillek. Nem tűnik nagynak a stun esély, de szépen működik mikor sok elektromosság cikázik a levegőben.

    ööö. ahogy olvasom kitörölhetném az egészet a fenébe. Az egész kaszt OP :C

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák