Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz T. M. #46212 üzenetére

    1277 találat, nem néztem csak az első oldalt, de van egy delikvens akire nem mondhatom, hogy "nem sokat szarozik" :D
    Köszi a linket, már régen láttam ezt a részt :D

    Hogy ON is legyek, már kezdem unni az utolsó két karakteremet, meg főleg a "single" részt.
    Mindjárt elérik a 60-at szépen lassan, még Hell elején vagyok velük, ha valaki segítene, gyorsabban a végére érnék ;]

    Ha az ember jobban belegondol öt 60-as karakter, ami azt jelenti, hogy 5-ször viszem végig a küldetést Infenoig, ami karakterenként 16 küldetés, tehát 80 Act, ami azért így már kicsit nekem soknak tűnik... :(
    Márciusban ez változni fog szerencsére, mások lesznek a szintek, meg ott lesz az Adventure mod a RoS-ban, kell egy kis frissesség, mert kezd kicsit egyhangú lenni (nekem) a játék így 212 óra után...
    (Tudom most mások erre azt mondják, az semmi az ő 1000+ órájukkal, de nekem így december közepe óta ez azért elég tömény élmény)

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Új hozzászólás Aktív témák