Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • killerjohn

    addikt

    válasz Vistaboy #44268 üzenetére

    Egyáltalán nem nehéz megérteni a helyzeted, csak az kell, hogy az ember agya képes felfogja, hogy AH nélkül játszol, és nincs olyan hogy bemész 200K-ért venni egy olyan vile wardot, amin több a main stat mint a teljes karidon összesen. Én a helyedben nem csinálnám ezt így, mert csak az idegrendszerem menne rá, és a játéknak nem az a célja, hogy felb@ssza az agyadat, hanem hogy kikapcsoljon. Loot 2.0-ban már sokkal jobb lesz a helyzet, mivel az egész játék kényszerített self-found lesz, azaz nincs AH, nincs trade, nincs semmi. Persze godly atomállat felszerelést nem fogsz találni az első 100 óra játékkal, de olyat biztosan fogsz, amivel végig lehet menni az 5 act-on, utána meg uninstall.

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Vistaboy #44268 üzenetére

    elso karimmal anno meg 1.00 alatt mentem fel lvl60ig full magatalalosan, hat hell a3 mar eleg nyogvenyelos volt.

    DHval kapcsolatban: nemreg vittem fel a HC DHm, alapvetoen annyi a trukk, hogy night vegeig monster10 lazan menni fog, hellen is max a reflect miatt tudnal fekudni... de SCben lehet halni szoval ez nem para. annyi, hogy parezerbol erdemes venni valami szep rubyt, aztan folyamatosan cserelgetni olyan harom szintenkent a fegyvereket, max 5000 arany/darabert. arus se sokkal olcsobb. jo, mondjuk annal a karinal masfel oldal a stashban csak a felhalmozott leveling gear:).

    ha meg segitseg/huzas/ahbol gearbol kell valami szoljal, egy ido utan mindenki main karijara eleg nehez upgradet talalni, viszont kezdonel AHbol fillerekbol osszedobni egy utos geart eleg sok forumozo szerint jo moka:).

    Helmoras: pedig voltak vicces dolgok az elejen:D

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • nightmare13

    senior tag

    válasz Vistaboy #44268 üzenetére

    Ne aggódj, most már lehetséges. Lehet, hogy esetleg egy-egy pályaszakasznak újra neki kell esni a sok halás+idegeskedés+kilépés miatt, de most már azért dobál olyan cuccokat, amikkel infernon is végig lehet tolni.

    Én már három karaktert felhúztam így 60+ szintre (+ = paragon szintek).

    Kell hozzá kis türelem, de én is csak hobbyjátékos vagyok :)

    WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

  • Rebourne

    aktív tag

    válasz Vistaboy #44268 üzenetére

    Egyik ismerősöm teljesen szólóban játszotta végig a játékot, teljesen szűz AH füllel - magyarán semmit nem cserélt vagy üzletelt másokkal. 1.03 alatt, tehát 2012 augusztusa előtt fejezte be a játékot, ami neki Inferno Diablo legyőzését jelentette, 110 óra körül volt neki az összjátékideje, ebből majd 60 óra volt csak a 60-as szint elérése, tehát 50 órányit játszott Infernón, hogy meglegyen a Diablo killer gear. Ez még szerintem belefér egy játék legnehezebb fokába.

    Én 1.07 vagy 1.08 alatt indítottam szigorúan self-found monkot HC-n. Az első HC karim volt és rögtön sikerült vele elérnem 60-at (és már a szintezős cuccokból csináltam 5 millió goldot AH-n - csak nem költöttem semmire). Mondjuk 60-on hamar meghalt egy szomorú lag során, úgyhogy hagytam is a francba a HC-t, de ez is jó példa arra, hogy a játék működik szólóban, saját gearrel, mostmár pláne, nekem 20 óra se volt a 60.

    Az más kérdés, hogy MP10 gyakorlatilag elérhetetlen saját gearből, de az már atomkocka terület. A játékban semmilyen achievementhez, vagy tartalomhoz nem szükséges az MP10, tehát a self-found játékosok is mindent megcsinálhatnak, amit a játék kínál alacsony MP szinteken, amik könnyen elérhetők self-found játékkal.

    proci985 (#44277): "PTR kb pont azt csinalja, amit irsz."

    Hát az a PTR, amit én játszok, az nem, mert egyrészt nem nehéz, másrészt a drop az szar :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák