Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Sirandrish #30444 üzenetére

    a szeretett multishot dh meg kritel nálam 500-600k körül gagyi mancival is... aztán pl vaultban van ilyen 50fős 1hitem simán, mert 1helyre beáll mindig ennyi csonti... 25-30milla dam/lövés... szvsz ez sem egy utolsó dolog :D takarító-karakter

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • Bird

    addikt

    válasz Sirandrish #30444 üzenetére

    Teljesen egyetértek Veled, csak én a doki szemszögéből. Jómagam is kipörgettem a babár kasztot a wd előtt. Lehet, hogy a doki meg a wiz papír és nem OP, de olyan pusztítást végeznek pillanatok alatt amiről egy barb csak álmodhat. A fürgeségük és a meglehetősen nagy sebzést képező terület alapú támadásaik kellemesen tizedelik a mob packokat. Tegnap is leporoltam a nagypapát, de 15 perc után már hiányzott a kacsatolvaj. Azt hiszem függő lettem! :DDD

    Update: A Mcfreeze wizek, illetve a lézerrel operáló társaik 300k+ dps-el meg.... Nemes egyszerűséggel besz@rás! :D

    [ Szerkesztve ]

    .:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

  • mikromanus

    veterán

    válasz Sirandrish #30444 üzenetére

    Az elit kill volt a téma, mint "primary target" ahol a hulladéktakarítás alacsonyabb prioritású. Rend-Hammerral picit elszámoltam. Nem démon elitnél "csak" 4 milla DPS a plafon a barbin (+750k ha eljön az OP ideje). Démonon +15%.Tömeg meg csak legyezgeti a hiuságot. Rend, op ugyanúgy szedi, hammer is, bár az kis területen. Ebben jobb persze a mackos, vagy archon build, de a skillek sugara szerintem barbinál nagyobb. Pár másodperc alatt azért elhullik mind. Partyban azonos súlyú feleknél az idő csak csökken. Tömegnél 4,6 milla DPS (+910k OP esetén) vihető be. Lefele kerekítve 3,5-4 milla/sec tuti megvan.Démonoknál picit több. Nem rossz ez. Más a "munkamenet" és a laza ellen tömegen kevésbé hatékony, de ott az archon is kisebb pusztítást végez. Ha van apróvad, akkor lehet irtani. 80+ mob kill jelzések oázisban azért repkednek elég rendszeresen.

    De én antiszociális vagyok és nem értem az embereket :DDD

    "Nekem is van Barbim"
    Neked teknősbékád van. Aranyos kis házikedvenc és sokat bír, de nem egy agresszív vadállat :D

    (#30446) Gorneck23
    "nem kell helyezkedni nem kell semmit se csinálni...csak ütni..."
    Szórakoztatónak tűnik. ;] :C

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák