Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz defede #27053 üzenetére

    Mind2öt próbáltam...pb ugye nem critel vagyis nem látom mit sebez a mobokon...nekem a sima sebzés ki van kapcsolva...szal a hp csíkon kívül nem nagyon tudtam lemérni mit tudnak, de macikhoz képest nudli...

    Thrawn mellett mentem mpl6-on, tény, hogy darál a denevér, de mivel cast közben egyhelyben állsz, nudli hatótávval, így ki is törölheted vele a popikád...folyamat sw kellett, hogy a mobok közé rongyolva tudjam használni, de ez már akkor el is bukik, ha többen vagytok és rossz helyre mész, hisz több híííróóóót támadnak a mobok így, ha nem egymás seggébe mentek máris össze vissza mennek.
    Értsd ez alatt, hogy fleet passzívval és össze vissza portoló Monk igen csak mozgékony ,ezáltal neked nagyon nehézkes a követése, így a mobok is hamar kakikálnak a fejedre...főleg, ha több HPd van, mint a party többi tagjának...
    Szal 1 bika pakkon kívül nem nagyon tudtam kihasználni a denevéreket...ott 2-3 sec alatt elfeküdt minden...

    Ezért írtam, ha nem olyan a party, vagyis nem dolgozik össze, akkor ez a skill szvsz csak a slotot foglalja...magas mpl-en nem néztem, de 10-en mindnenképp le szeretném próbálni (ott látok benne fantáziát), ha majd 100as lesz a Monkom, amire a héten látok is némi esélyt...

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák