Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • need

    addikt

    válasz reelc #100759 üzenetére

    üdv..

    érdekes volt amit írtál a publikkal kapcsoltban én nem régen nyomtam le az 50 millás evettet és ezt szerintem publicban érdemes bounty-n nagyon hamar lement a 10*50 kör..T13 szinten..eleve úgy számoltam hogy jut 1 ACT és még ha olyan a csapat akkor 2 feladat max! az idő nagyából olyan félóra volt majd minden esetben vagy kevesebb ! csak 1x nem volt szerencsém csak.. arányában nem volt rossz! viszont ha ezt privatban csinálom baromira unalmas lenne meg hosszú idő is..kettővel ezelőtti szezonban így csináltam amit nekem az első szezon volt..

    Rift is olyan mint a tárgyak amiket találsz random a fő gond nekem legalább is 1 wiz vagy Barb akik szó szerint végig szaladnak nem tudom minek vagy miért először arra gondoltam hogy boss vadászok hát nagyon nem azok mert nem vernek nagyon le senkit..ketten loholunk utána mint a hülye és aprítunk akkor ennek így sok értelme nincs ilyenkor inkább új party..aki elkezdte a szezont azok most olyan 800-1000 között vannak vagy magasabban általában körülbelül egyformák vagyunk de a nagy számok törvénye alapját mindig akad egy hülye..mint tegnap előtt..örök életre megjegyeztem és megtapasztaltam hála istennek hogy ha goblin erdőt találsz akkor van esély arra hogy még egyszer találsz
    persze jött a rift boss a goblin erdő kellős közepén és annyit írtam ki gyorsan hogy ne csukd a kaput..ne csukd de csukta..de úgy hogy nem is szedet fel semmit..
    random itt minden a talált tárgyak és az emberek is
    50% esélyed van hogy jó a csapat ha jó akkor elővesz valaki egy valut gyűrűt..akkor lenyomjuk majd a következő is akkor én is..és már mentél is 4 kört a valuton.

    D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

  • Delávégá

    tag

    válasz reelc #100759 üzenetére

    Public bounty-n nálam csak nagyobbakat dob be és mégis képesek tőlem elmaradni 900 paragonommal. 1 act amit egyedül letolok meg marad itt-ott 1-2 küldetés aztán már csak a besegítés van. De még mindig jobb mintha egyedül kéne 5 actot végigtolni. Public griftnek nem igazán látom értelmét max a sima riftnek. Ha nagyon csapatban akarom tolni a griftet akkor maradok a friend list-nél. Most érdekes lesz mert lassan elkészül a LoN wd-m és meglássuk nekróval mire jutunk. :)

Új hozzászólás Aktív témák