Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m.lala

    aktív tag

    válasz Shadowguard #97504 üzenetére

    Végre egy crusi :)
    Hammer a legerősebb buildje azt mondják….hasonló paragon mellett mint neked, nekem elég sok ancim van, ugyanezen build, de én se megyek T13 felé egyenlőre és én sem a sebzés miatt, pedig nekem a kard még nincs meg a kockában...szerintem teljesen rendben vagy, sajna papír itt még, anciban sokkal több defünk lesz, + ki kell kövezni nincs mese, kell a str.
    Nem tudom, hogy bírják GR 80-90 felett, valószínűleg a sokkal több paragon miatt….

    Nagyon agresszív stílust igényel, nem az a sétálós téma, lehet ez a baj nálad, nem lehet statikusan megállni az általad linkelt leírásban szerintem benne van a lényeg.
    The playstyle balances between aggressive mobility (drawing stragglers into a pack, finding good density and jumping in the thick of it) and static fighting (immobilizing enemies and spamming Blessed Hammer)

    Szal nyomulsz előre felrakod az iron skint és go be középre fallen sworddal 8seced van hogy darálj aztán már moccan is tovább és közben pörgeted a hammereket, ami csövön kifér, a gyürü/amulett páros miatt, ha állsz 100% a sebzés ha mozogsz 50% a kapott sebzés ….. ezeket kell beosztanunk….
    Kikövezve 70-80as kövekkel full anciban vagy primalban majd átértékeled, mert erős mint a dög. :)

    De ha érdekel más alternatíva van erő a rolandban is :DDD , ha van időd, én ezt próbáltam ki, de átdolgoztam kicsit, saját build, senki nem használja. :P
    íme az original build:[link]
    íme, ahogy én tolom:
    45 mrd : [link]
    54 mrd: [link]
    92 mrd: [link]

    Van pár ancim pl. gyűrűk, meg egy primal amum amit hellfire-re akarok lecserélni a passziv miatt, de nincsenek kikövezve csak 2 cucc, a rolandok mind simák, a fegyver a pajzs is....
    Para 893, 12k str., 1.3 milla sebzés karilapon, finoman szólva sem pro cuccok...

    Nehéz használni? Igen. Mire lesz elég? Nem tom. Erős? Mindenki döntse el….
    Ha érdekel leírom mit variáltam a linket buildhez képest én ugyanis körben sebzek mindenkit, nekem bejött, full anciban kikövezve csúnya lesz. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

Új hozzászólás Aktív témák