Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vikus

    tag

    Én most így állok Crus terén: http://eu.battle.net/d3/en/profile/kovictorio-2146/hero/45927570 nagyon nem erőltettem "még" más karaktert, a profil friss... Mit ajánlanátok, hogy tudnék "jobb" lenni.. ?? Tudom kéne még egy jobb amu, meg kesztyűn is elcsesztem a rollt... :U sajna....., szóval várom a jobb cumókat később, hogy essen... :W GR 44-nél kiszenvedem a végéig. Szóval esve-kelve még megy. De olyan papírnak érzem ott magam.. pik-pakk megmurdel... Min kéne változtatnom? Vagy mire álljak rá? Ha esik cucc, melyikre pörgessem inkább? Furnance még 1 se esett!!! :S szóval arra fegyót nem tudom cserélni.. :( van még maximus, de nem ancis.. igazából elég béna statokkal... :s
    Van ez a Laws of Justice - Immovable Object skill, ha ezt használom még csak-csak jó az élet. De ahogy mások is mondják a wrath úgy folyik, mintha muszáj lenne... :s :s boss-nál meg szinte totál lent van.. Ha átváltom Laws of Valor - Unstoppable Force-ra a skillt, akkor úgy nem vészes, de itt meg az életem pfff.... ütés paff... kész... főleg, ha esetleg bekapom a végére azt a fingós dagadt genyót... az még hozzám se ér, már a gázfelhőtől kinyúvadok... :s vélemény?

Új hozzászólás Aktív témák