Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz mikromanus #7160 üzenetére

    Tudom, de nem is az a baj, hanem, hogy 10-12k LS visszatöltés ellenére is meghalok... :D

    Nem használok védelmi passzívot. Resim pont annyi mint volt...eddig azt hittem a barbár nerfet érzem, ezért is mentem soloba egy kört...hááát nem azt érzem...mondjuk szép is volt 1000 allresivel mászkálni...most csak 800 környékén vagyok WC-vel.
    Bneten is sok a panasz erre...a megoldásokat nem ecsetelen, mert azok eléggé viccesek...

    Jön egy fokhagyma elit...elkezdem korsóval dobálni...pókok 50-70k sebeznek...ebből 4db van, ha jól emlékszem...amit fokhagyma kigyüvék a burokból már ezek a cirógatások a 46k HP felét el is vitték. Vagyis 4-8 hit és 26k HP sehol... :D

    Meg kíváncsi voltam hány %ban kapok refis pakkokat...háááát 80-100% ez az arány. Ha már a partyban van 1 barbár, akkor jobb a szintu...ha jön egy DH, akkor megint 80-100%. :D
    WD kolléga minap mondta, hogy nála ez az arány kb 5%. Nagyon cserélnék vele.

    (#7155) persil: Illennel még nem találkoztam, de olyannal igen, hogy a hüle mobjai elsétálnak mellettem és a kevesebb HPvel rendelkező barbárt kezdik el bántani... :D

    [ Szerkesztve ]

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák