Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szallasi007

    őstag

    válasz Rebourne #44990 üzenetére

    Nem fogsz ezen napokig pörögni ugye?

    Értem hogy pontatlanul írtam be a launcher exe-t, de nem ezen van a hangsúly csak sajnos neked ez nem esett le. A lényeg hogyha szarfos módon elszáll egy szerverük Európába akkor mindent visz. Tehát ennyi erővel elszállhat a teljes adatbázisuk - mert komolyan most már ott tartunk hogy bármikor megáll minden mintha frankón a BUG szó eredetét próbálnák bebizonyítani ami 2014-be úgy gondolom egy ekkora cég esetében már a nevetség tárgyát képezi - akkor nem csak te vagy én, hanem mindenki ráb@aszik mert mindenünk oda lesz. A millió órányi játékidőd az összes karaktered, vagyonod meg mindened. Ezt próbáltam irónikusan közölni, de azt hiszem neked ez nem ment át.

    Ja és nincs harag vagy ilyesmi csak nem értem miért kell mindenbe belekötni. :F

    Természetesen jöhet majd az okos informatikus szöveg mindenkitől hogy így mentés úgy backup stb stb. csak az elmúlt hetek error 3006-3007 errorjai nem arról árulkodik BNet bármennyire is becsülné az európai játékosokat.

    Az meg hogy vegyem meg a kieget, hogy tudjak játszani értelmesen na az meg a parasztságuk netovábbja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák