Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz DjDanee87 #42676 üzenetére

    Lehet, hogy meredek, de a kb. 2500+ óra játékot tartalmazó D3 fiókom ellenére, én is ezen gondolkodtam a PTR próba után, hogy hagyom a francba a kieget.. :U

    Lézerparaszt : : "Hihetetlen hogy az emberek annyira unintelligensek (ide legszívesebben más szót írnék) hogy egy próbaverzió alapján " - na, ebbe most akkor felöltöztem.
    Hanem, ha egyszer a béta ilyen fos tulajdonságokkal bír, akkor ebből várat nem fognak építeni, alapjaiban már nem alakítják át. szóval, a kérdés csak az, hogy akarom-e újratanulni a játékot, amiben alapjaiban cseszték szét alakították át a karaktereket.

    Mi a ráknak csináltam vajon fagyis varázslót ? Óh, hát hogy fagyasszak vele ? Yes.
    Namár most, ha ezek után a PTR-ben azt látom, hogy belépek, és qrvára nem maradnak fagyva a lények, hát hadd legyen már az a saját véleményem, hogy szarabb lett, hm ?!
    És nem a loot-ra gondolok, odáig még el sem jutottam. Remélem, lesz annyi visszajelzés Blizz felé, hogy valamit tegyenek még ezzel a kódhalmazzal, de ezek után én sok jót nem várok.

    Ha ettől unintelligens vagyok, hát, leszarom kibírom valahogy, hogy így kell élnem.. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák