Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • schwartz

    addikt

    válasz mikromanus #39843 üzenetére

    Nem tudja. Perma 5 stack Gruesome Fiest nekem kb + 200k DPS-t jelent es support WD nelkul egy run alatt kb 30%-ban van rajtam es amikor nagyon kell akkor meg ritkan. :) Plusz a mana bonusz miatt nyugodtan hasznalhatom a Pierce the Veilt is. Ketten igy ugy haladunk MP10-en mint MP1-en. Nagy kulonbseg nincs. Es ez igy szar? Tudod mi a nem szorakoztato? Mikor valaki azt hiszi, hogy ert hozza kozben megsem. Pl ma invite-ot kert egy 340k unbuff barbar de megkertem hozzon mast mert hatraltat. Valtott 350k unbuff monkra majd csapolt ossze vissza, dobalta a harangot es folyton lemaradt vagy az Echoing Furyval uzte a mobokat. Kidobtam. Meg kell erteni, hogy partyban csak egy falkavezer van, az aki a legkemenyebb. ;] Azt kell kiszolgalni, ugy kell jatszani ahogy o keri vagy ha nem el lehet huzni solozni a busba. Nekem mashoz mar nincs energiam.
    De visszaterve a kutyarobbantos peldadhoz, volt probalva es gyengebb mint igy. Sokkal kevesebb globe es mana, nincs Pierce the Veil, az agro zavart szenved, megallnak a mobok, tobbet kell helyezkedni es az animacioja irrital.

    [ Szerkesztve ]

    If he dies, he dies.

Új hozzászólás Aktív témák