Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ProEvoFan

    nagyúr

    válasz simsi #19819 üzenetére

    Simsi, valami nem stimmel amit mondasz.Nem akarok én neked rosszat, de kb 3 másodperc alatt feltűnt valami furcsaság.

    Tehát, "Júliusban kezdtem 150milliót vettem forintért." Ezt mondod.
    Ok.Utána ezt írod: "Első milliárd 3 hónap munkája onnan a második 1 hónap."
    Akkor 4 hónap alatt összejött 2 milliárd aranyad.Tehát júliustól novemberig lett meg a 2 milliárd aranyad.
    Szép teljesítmény.
    Semmi közöm hozzá, de novembertől december hatodikáig hogy a francba lett neked 9 milliárd aranyad :F
    Ugyan is itt volt egy hozzászólásod, ahol a linkelt képen látszik hogy 9 milliárd aranyad van.Ezt utólag töröltetted, és feltöltöttél egy másik képet, ahol nem látszik a 9 milliárd goldod. Még én hívtam fel a figyelmedet privátban, hogy vannak gonosz kis manók, akik irigyek is tudnak lenni...de itt egy kolléga rákérdez Andristól, hogy neked hogyan van 9 millárd aranyad, mielőtt valakinek kétsége lenne afelől hogy félrebeszélek.
    Tehát, 4 hónap alatt összejött 2 milliárd gold, utána egy hónap alatt meglett a 9 milliárd?
    Áruld el pls ezt hogyan kell csinálni, hátha okosak leszünk mi is.
    Mielőtt megvádolnál hogy csalással vagy bármi más nem korrekt dologgal vádollak, akkor azt kell hogy mondjam nem, nem vádollak semmivel, csak érdekelne -bár semmi közöm hozzá- hogy kevesebb mint 1 hónap alatt, 2 milliárdból hogyan csináltál 9 milliárd goldot

Új hozzászólás Aktív témák