Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shotika

    őstag

    válasz reelc #108395 üzenetére

    Echoing Fury
    New Legendary Power: Slaying enemies engulfs the wielder into a Frenzy. (Killing enemies increases your attack speed by 15% and movement speed by 5%. This effect stacks up to 5 times)

    - LoN WD-vel és WW barbbal teszteltem, mindkettő hatásosabbnak tűnt vele. LoN HOTA is érdekes lehet.

    Stone Gauntlets
    New Legendary Power: Getting attacked will slowly turn you to stone... (You gain 50% more armor, but your movement speed is reduced by 15% and attack speed is reduced by 20%. This effect stacks up to 5 times)

    - Egyelőre nem tudom milyen buildbe illhet bele, mondjuk valami keveset, de nagyot csapó karihoz, viszont nerf része annyira masszív, hogy kb állva halad a karakter...

    Flavor of Time
    New Legendary Power: Pylon effects last twice as long.
    The Executioner
    New Legendary Power: Attacks will slay enemies with less than (5-10%) health.

    - ezt a kettőt nem próbáltam, mondjuk az amu adja magát, de nem hiszem, hogy túl érdekes lenne.

    Squirt's Necklace
    New Legendary Power: While not taking damage, your damage is increased by up to 100% and damage taken is increased by up to 50%.

    - úgy érzem, megvan az egyik legbrutálisabb új amu, Multihsot DH vagy a harangos Monk szárnyra kapott tőle (nem mintha eddig nagyon gyengék lettek volna...), meg gondolom biztos lehet rá más karival is építeni. Én még a pajzsdobálós Crusával próbáltam, macerás de megéri.

    Messerschmidt's Reaver
    New Legendary Power: Reduce the remaining cooldown of one of your skills by 1 second when you slay an enemy.

    - Ilyesmi már rég hiányzott, először WW barbbal teszteltem, de nem adott annyi pluszt, mint az Echoing Fury bár egy átkalibrált változata talán ütőképes lehet.

    Mortick's Brace
    New Legendary Item: Wrath of the Berserker gains the effect of every rune.

    - na ennek különösen örülök, minf a HOTA, mind a WW barbom elég masszív buffot kapott vele sebzésben és védelemben is.

    Spite
    Note: This item can be crafted from the Blacksmith and is not a normal loot drop
    New Legendary Power: Non-cleaving Gargantuans gain the cleave and chilling effects of the Humongoid rune.

    - Szerencsére megvolt még a Gargás WD-m, de csak pár kört teszteltem posion és fire ágon, illetve társítottam még az Echoing Furyval is, így már elég gyorsan daráltak a buta dögök.

    Legacy of Dreams
    New Legendary Gem:
    While you have no set bonuses equipped, every Legendary item you have equipped increases your damage dealt by 3.75% and reduces your damage taken by 2%. (Max level 99)
    Rank 25: This bonus is doubled for Ancient items.

    - Bneten már kiszámolták, 99-es szinten a Gem egyenértékű lesz a LoN buffal. Jó ötlet ez a kavics. Először azt hittem, működik a LoN gyűrűkkel is, de az úgy már túl brutál lenne :D

    Összegezve, egész jók az új cuccok, de elég soványka egyelőre ez a lista.

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák