Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz F-ECT$ #42613 üzenetére

    Nem feltétlenül..ha csak a fele csapat tudja mit hogy merre meddig akkor már jobban lehet haladni mint egy gyengén gearezett karival soloba..
    + nem is írta hogy sz*r csapattal megy :N

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz F-ECT$ #42613 üzenetére

    A1 kb másfél óra volt, A2 is kettő alatt. szerintem eléggé gyorsan ment.

    általában volt legalább két DH a csapatban, én meg night végén (49 voltam nem mehettem tovább) kb egyedül elvittem a hátamon a csapatot. értsd, Diablo élete milimétereket ment le amikor beütött a critem.

    hell már picit lassabb volt, de volt tankunk, meg amennyi időt az ember veszt a mobokon (már ha veszt), az visszajön a desolate sands/oasis átfésülésen. hellen meg még mindig bőven elég damom volt, hogy tetűlassan, de egyedül is bármit lenyomjak, ha a többiek elkóboroltak/haltak. ha meg volt előttem egy tank akkor elég gyorsan ment minden.

    publicban nem csak a megakadtak vannak, van pár ember, aki egyszerűen unja a szintezést, friendlistáján mindneki offline, így megy ki pubba.

    Sirandrish: kite helyet egy helyben állni és damolni tényleg effektívebb. DHknak meg brutálisan magas DPSük tud lenni, szóval az ember nyerhet a dolgon. meg szerintem kevésbé unalmas.

    8.5k dpssel nightmare vége egyedül kb faceroll.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Aktív témák