Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz WhiteWalker #40765 üzenetére

    Csak Mr Izomagy példát tudok, de ugyanez tuti megvan monkra is:
    - Sokkal gyengébb gearem volt mint most, de amit streameltek és közzétettek sebzés nerf előtt az elvetemültebb alakok (pl kripp) azok rosszabb cuccokkal nyomultak. Akkor még nem búgócsiga elszaladós build volt soron nála sem. Ő végigtarolta halál nélkül act 3-at is én minden második sarkot vagy elitcsapatot megjelöltem a hullámmal. Az AH-ban se volt semmi áron érdemben jobb gear és mások is jobb hatásfokkal runoltak Act 3-4-en (bár akkro még lehet act 2-n szívtam).
    -Jelenlegi helyzet: jók a cuccok, de a skillezésben kikapcsoltam minden biztonsági tényezőt és így is simán teljesíthető act 2. Act 3 is, bár ott picit neccesebb mert az elemi sebzések 1,5 másodperc időt adnak aztán game over.
    - Egyszerűen jó reflex kell, vagy csak ismerni kell a képességek működését. Ha nem elég az armorod és ellenállásod, akkor minnél kevesebbet szabad érintkezned a "sebző felülettel" (fire chain, méregtócsa, molten tűznyom). Sokat kell helyezkedni és ügyeskedni. A monk hasonló. annyiban könnyebb, hogy a támadásai nagyobb hatótávolságúak és ritkábban találják el, nehezebb, mert armorban gyengébb.
    Ha nem tudsz haladni, akkor mi a gond? Sokat halsz, vagy lassan ölsz? Ha sokat halsz akkor jobb resist kell, ha gyengén sebzel akkor ott a csapatjáték, vagy picit jobb fegyver. Esetleg a skillek jobb kihasználása.

    A monk "nemtudölni" sírás maximuma szerintem ghom volt. Mert hogy nem tud a monk megállni a gázban és lenyomni Ghomot anélkül, hogy kimozdulna. Banyek, nem erre tervezték a kasztot. Az a barbár. (Mondjuk barbárként is magas armor, jo LoH és erős resist kell a mutatványhoz) A monk nem álldogál bambán a sav/méreg/elemi sebző felhőben/tócsában. Ez amolyan fajtajelleg. Ő nem olyan. Neki elvei vannak :DDD

    Mellesleg monkkal értem el leghamarabb Infernot. Kb 25 óra kellett hozzá.

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Aktív témák