Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Cyberbeni #40666 üzenetére

    Hát már ne haragudj de ez izgalom?
    Mármint Több éven keresztül tolni ugyanazt az amúgy büdös nagy semmiért?
    Tényleg sokkal izgibb lehet mint a D3-ba farmolni a jobb gear-ért :P

    D1Rect Szerintem a D2 sokkal hamarabb unalomba fulladt mint a D3..
    Végigvitted Hellen és szia..persze annak fasza volt akit ténylegesen motivált az hogy lv99 legyen...de azért több százszor vagy ezerszer végigvinni ugyanazt nekem nem tűnik izgalmasnak..

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • mikromanus

    veterán

    válasz Cyberbeni #40666 üzenetére

    A "verseny" úgy ahogy volt nagybüdös marhaság volt, bár pár nyomorult kis statpontért és skillpontért azért sok sok runt bevállaltam én is. Viszont a 95 feletti szintesek jelentős része bot volt. Kösz. Ebben mi a "verseny"? Benyomod a programot, fut napi 12-24 órát, esténként megnézed hol tart, vagy ha az is be volt állítva akkor mit szedett össze,. Komolyan ezekkel volt neked "versenyezhetnléked"? (feltételezve, hogy ugye nem csaltál és nem botoztál).
    Érdekesség szempontjából a D2 semmivel se volt jobb. A ladder viszont jó dolog volt mindenképpen. Resetkor megújult a piac. Érdemes volt runolni. A sok felgyűlt szemét eltűnt az aktív reaml-okból. Szerintem a legnagyobb marhaság a D3-ban ez a végtelenített játékmenet. Jó, opcióként elmegy, de hogy lemondjanak a ladderről??? Mindenképp kezdetben lesznek hibák, bugok, kiskapuk és apróbbnagyobb egyenlőtlenségek. Így kigolyózták a hibák hatásainak javításának lehetőségét. Mire nerfelték a goldfindet act1-en addigra akár régiónként több milliárd extra gold betódulhatott a botoknal hála. Meg a normál játékosoktól is. Egy-két óra farm = 1, vagy többmilla gold? Nanáhogy...
    Szóval Laddert a népnek! :DDD

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Aktív témák