Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz Cathfaern #37778 üzenetére

    Persze, mindenkinek más az igénye...én nem vagyok/voltam benne az MMO fantasy világban de a Diablo 2-vel nyugdíjas tempóban szerintem több hónapig elvoltam, és olyan élményeket hozzott, amire még 10 év után is jó érzéssel emlékszem.

    El lehet tölteni egy játékkal 10 vagy 200 órát, de nekem nem mindegy, hogy kb ugyanazon szint ismételgetéséből áll az egész, vagy olyan 10 óra volt, amire öreg koromban is úgy emlékszem, hogy na ez állati jó volt! Pl X-Com Apocalypse, Diablo 2, Red Alert-ek, GTA, Stalker, Fallout, Bioshock stb... ezekre mind úgy emlékszem, hogy minden perce élmény volt és hetekig, hónapokig elvoltam velük. A hangulat vagy a történet hatalmába kerített és sokáig gondolkoztam rajta. Nem öregedtem meg, mert a Bioshock 1-el tavaly játszottam több hétig nyugger tempbóban... Csupán nekem az a szomorú, hogy ez a legdrágább játék amit megvettem, és nagy elvárásaim voltak... :U Főleg Act 4-en mutatkozik meg ez az összecsapottság.. egyrészt jóval rövidebb, mint a többi Act, alig van tartalom kb benne... Vagy, hogy az elitek 100x erősebbek a bossoknál, az AH hülyeségei, a DC-k, a pénzre kihegyezett játékmenet. stb.. Sok apróság.
    Összességében jó játék, de sokkal többet vártam tőle. Ez csak olyan magánvélemény akart lenni, ne vegye senki sértésnek :) Úgyérzem kijátszottam a játékot.

    (#37779) ProEvoFan: Csak az a probléma, hogy nincs kedvem hozzá. Sokszor csak felidegesítem magam, és rájövök, hogy még sokkal több időt kellene eltölteni vele, hogy menjen Act 2-3-4 örömmel, ne csak az asztalt verjem, vagy a vérnyomásom ugorjon fel. Sztori megvolt, max level megvolt, úgyérzem mindent láttam már. Mindez csak azért bosszantó, mert az elején nem így terveztem, hanem úgy hogy örömmel tölt majd el inf 4 diablo kill. ...

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák