Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • F-ECT$

    titán

    válasz F-ECT$ #36100 üzenetére

    Lehet kicsit félreérthető volt, amit írtam. Én is élvezem, akkor egy cuccot 10-20-50x annyiért el tudok adni, mint amennyiért vettem, viszont nincs időm órákon át az AH-t böngészni. Ha valakinek mondjuk egy nap átlagosan 1 órája van a játékra, az inkább végigtol egy act-et, amit élvez / megpróbál a következőben haladni egy kicsit, mert ezzel szórakozik, és azt csinálja, amiért a játékot vette. Lehet, hogy ha azt az 1 órát az AH-ra fordítaná, akkor néhány hét alatt összeszedne annyi pénzt, amivel a játék is jobban menne, de azt a néhány hetet nem élvezné.

    Szóval számomra teljesen érthető, ha valaki a játékbeli jó "farm" helyeket keresi, mert azzal játszik, kis pénzt is keres, és esetleg hullhat neki vagy eladásra való jó cucc.

    Az AH-zás is élvezetes lehet, de sokak számára az túl monoton. Mellesleg ha meg faragnak még rajta (pl több keresési opció, mobil elérés), akkor végleg az AH botok / AH előtt ülők fogják uralni, míg most ki lehet fogni 1-1 jó cuccot akkor, amikor csak úgy keresgélsz benne valamit.

    Dive ever, work never.

Aktív témák