Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Alg

    veterán

    válasz polgi803 #35197 üzenetére

    Eleinte nyugodtan mehet ami tetszik, később úgyis át tudod pakolni a skilleket, célzottan öltözködni meg ráér infernon, 60as szinten

    DHval egyébként damage-re szokás menni

    [ Szerkesztve ]

    "I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

  • goodboy007

    senior tag

    válasz polgi803 #35197 üzenetére

    Így egy jó darabig nem lesz gondod, Nightmare Rakanothnál váltottam először Smoke Screenre és Preparation-re, Diablonál pedig jól jön plusszba a rakétás turret, stunolós Impale kombó.
    Hellen mehet vissza ugyanez a build, ami megint használható Rakanothig :D.
    Nekem ez vált be, de majd kitapasztalod.
    Valaki az Evasive Fire-t isteníti, de szerintem az egy használhatatlan sz@r.

    Passzívokból meg Steady Aim, Archery, Vengeance és utóbbit Diablonál cserélheted esetleg Tactical Advantage-re.

    Hell Diabloig csak saját itemekből dolgoztam, de egyszerűen képtelen voltam kinyírni, úgyhogy vettem 2k-ért egy íjat, 8500-ról fel is ment a dmg-m 19k-ra és másodszorra kinyírtam :D.
    Viszont megöltem Inferno Skeleton Kinget, egyelőre viccnek tűnik ezzel a fegyóval Act I, persze biztos lesz nehezebb is.

    Viszont egy rakás jó cucc esett 5-ös Valor miatt, a többi kasztnak is, rakom is félre szépen az itemeket.
    Nagyon tetszik, hogy valamikor 1000 gold hullik egyszerre.

    [ Szerkesztve ]

    "propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

Aktív témák