Hirdetés

Aktív témák

  • Bazzzs

    senior tag

    válasz kovsol #6611 üzenetére

    Nem tudom, hogy mitől függhet a második mérésemnél előállt alacsony fps szám, de azóta nem tudtam reprodukálni a hangminőség állítgatásával. Most megint magas fps értékekkel futott a játék. Ha csak ellenfelek nélkül mentünk 4-en, akkor 80-90 fps közötti fps-em volt. Olyan 5-10 ellenfél esetén 75 körül állt be az fps, nagy tömegben pedig 60-65 között mozgott az értéke. A minimumot a jar of souls event közben és a pillar roomban mértem. Ekkor 55-60 között változott az fps értéke, és mindezt ugye 4 fővel mértem a legnagyobb varázsolgatások közepette. Ezt csak azért írtam le újfent, hogy megnyugtassak mindenkit, hogy bőven elég lesz a maximális beállításokhoz és a FullHD felbontáshoz egy 512 Mb-os 5770-es videókártya is. Viszont vagy a szerverekkel, vagy a játékkal van valami probléma még, mert néha tényleg úgy tölt be, hogy csak 30-50 fps közötti értékem van még városban is. Erről időközben a hivatalos fórumon is találtam bejegyzést. Páran szintén a hangbeállításokra gyanakodnak, de megint mások szerint a szerver terheltsége miatt jöhet elő ez a probléma.

    [ Szerkesztve ]

    Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

Aktív témák