Hirdetés

Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    hm, megvan az 1 óra alatt A1 achievment, méghozzá infernon.

    tapasztalat:
    - + movement nélkül kb esélytelen. 19es movementtel olyan 40-50p között mentem, szóval 12 is határeset. ja igen, DH, vaulttal a gyorsabb mozgásért. tactical advance viszont nem volt berakva.
    - max rareket szabad felvenni, de identyfyezésre nagyon nem kell időt szakítani. ugyanez igaz a boltolásra
    - nagyon sehol nem tévedtem el, spider lairben és leoric manorban sem. temetőben az első kriptát eltaláltam, szóval általános számolva szerintem 45-55 perc körüli idő reális sietve (beleszámolva azt, hogy nincs meg hamar miseryn a kard, mindhárom kriptába le kell menni...)
    - ellenfelek közül azt ütöttem ki, amit szembejött, questhez kellett, vagy úgy általában útban volt. unique/kék csapatokat kiütöttem, biztonságosabb volt. egy csapat max 5-10sec volt.
    - halni gyakorlatilag így sem szabad.
    - semmi extra helyre nem szabad bemenni
    - xp kb 2m, drop egy rare ring 51int 151vit 30chdvel (meg arcane resistance), kb 50-100k aranyért. nagyrészt kékek, általában lowlevel.

    összefoglalva: az achievment megy infernon (legalábbis egy olyan karinak, ami elbírja inferno A4et), de necces, gyorsan mozgó build kell hozzá. A4hez képest, amit ennyi idő alatt lazán ki lehet pucolni, eléggé nehéz.

    Cyberbeni: ahogy nézem mostanában már kb a tárgyak negyedét se érdemes befőttesíteni, mert annyira alacsony az áruk.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Aktív témák