Hirdetés

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

  • Két OLED kijelzőt is bevet a GPD DUO

    ph A készülő notebook biztosan úgynevezett AI PC lesz, de nem tudni, hogy milyen platform kerül bele.

Aktív témák

  • Nordic

    Közösségépítő

    válasz ProEvoFan #49012 üzenetére

    A d2-ben is végtelen ww-vel toltam, mert annyi mana illetve hp stealem volt, hogy egyik sem fogyott el soha. Ott is hatékonyan működött, és itt is. Ettől nem hiszem, hogy kevesebbet ér bárki, mert olyan barbárral tolja. Én spec a tank barbárral nem vagyok kibékülve.

    Ha nincs goldod, akkor nincs dps, helyette vannak fél órás harcok. Elég csak Sirandrish barbárját megnézni, van dps-e, remekül felépített karakter, jó gearrel, de kétlem, hogy 10M aranyból hozta össze.

    Azt meg hagyjuk, hogy multiba/coopba nem jó a dt-buildes barbár, mert nincs tank. Ha tankként mész, ha nem, a mobok/elitek úgyis összevissza rohangálnak, mivel ez nem egy mmo, hogy az aggroval magadon tartsd a mobokat, innentől felesleges bármilyen tank build.

    proci985: Hát a petek buffja óta lehetséges, bár erről Gorneck-et lehetne kérdezni, ő jobban ismeri a WD kasztot.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák