Hirdetés

Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz Ren Hoek #37793 üzenetére

    Act-okkal mondjuk én se vagyok kibékülve. ActIII-ban sokkal több lehetőség lehetett volna, erre a nagy része "pokol". ActIV jellegtelen, elsőre tetszett, de annyira egyforma ott minden. Random eventek meg totál hiányoznak belőle.
    Na mondjuk ez a másik nagy szívfájdalmam, ActI-II-ben még egész jó random eventek vannak, III-ban elvétve 1-1 (de már a számuk is kevesebb), IV-ben meg gyakorlatilag semmi (az nem random event, hogy egy más kinézetű teremben kell halomra ölni mobokat). Vagy csak én vagyok peches velük a későbbi actokban? (nem farmoltam még sehol, szóval az nem lehet az ok).
    Szerintem jobb lett volna ActIII végig ostrom meg havas táj, és ActIV pokol. ActIII legjobb része amikor a várfalon harcolsz és öldöklöd halomra meg "lökdösöd le" az ellenfeleket. Utána a várban bolyongani már kicsit kiábrándító. A pokol része meg unalmas ezek után. High Heavent meg meghagyni vagy bónusz pályának, vagy kiegnek. Annyi mindent lehetett volna oda rakni...

    [Némi Spoiler]
    Meg szerintem ActIII-tól leül a sztori. II-ben még történik ez az, III-ban meg végig "jaj támadják a várat", aztán meg "na menjünk csapjuk le azt a köcsögöt". Jó a végén ott a fordulat, de meh... IV-nek meg nincs is sztorija szinte
    [/Némi Spoiler]

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák