Hirdetés

Aktív témák

  • D1Rect

    félisten

    Wizard: Sorci kicsit visszafogva. Az arcane folyamatosan és gyorsan tölt, de nem castolhatsz végtelenül.
    Demon Hunter: Amazon íjász része és az Assassin shadow+trap része összegyúrva. Telitalálat.
    Monk: Paladin holy része és az Assassin 2 kezes harcmodora összemixelve.
    Witch Doctor: Necromancer újragondolva.
    Barbi: Végre ezt is élvezetes játszani(még nekem is).

    Magam részéről továbbra is a Wizardot preferálom, de a Demon Hunter és a Monk is nagyon bejött.
    A Witch Doctor jónak tűnik, de nekem valahogy nem volt az igazi. Szegény Barbival tényleg csak akkor játszom amikor nagyon nincs más, tényleg nagy DPS, szó szerint brutális, de nem az én stílusom.

    A craftrendszer nagyon bejövős, végre nem kell görcsölni, hogy azért nem haladsz, mert nincs megfelelő item. Egy középszerűt mindig tudsz csinálni magadnak.

    Az item kereskedelmet elsőre úgy tűnik jól eltalálták, majd élesben kiderül.
    Idegesítő ez a lvl13 szintkorlát.

    Gépigény: 1680x1050-ben mindenmax AA on egy HD 5750-nel elvan.
    Amikor sok fizikát kell számolnia akkor viszont elfekszik az Athlon II X2 2.8-on alulfeszelve. :)

    A jó hír, hogy egy 2 magos procin egy 4850-nel is vígan játszható lesz, nem kell alá izomgép.
    Meg kéne nézni, lehet összesen 2 szálra van írva akkor meg pláne menni fog kb. mindenkinek.

    Ja igen: a hangok/zene Blizz minőség. ;)

    [ Szerkesztve ]

    "The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

Aktív témák