Hirdetés

Aktív témák

  • killerjohn

    addikt

    válasz WayneGace #31977 üzenetére

    trükk? semmi trükk. neki volt 21M-es planje, nekem meg még nem :) kíváncsi voltam, miket craftol, és volt szíves nekem lecraftolni 2x10 kesztyűt...

    Nordic és D1Rect: a botolás messze nem a legnagyobb probléma... 4-6M user mellett a botokból a piacra ömlő gold alig kimutatható. A gond ott van, hogy a fél bnet flipekre hajt, a másik fele unja a játékot, és a 0.01% aki eddig inferno act3/4-ben farmolt az értékes cuccok után, most el van keseredve, és megsemmisülve, mert az 1.0.3 óta nem esik semmi sem. Ráadásul ott van a GAH ahol a sok kisdiák megveszi apu kreditkártyájával a cuccokat, és megy a business - és emiatt a gold AH-ból eltűntek a jó cuccok. Emiatt minden egyre drágább és drágább és drágább. Nagyon nem a botok miatt van. Amiket egyébként blizzard kb 1 munkanap ráfordítással tudja banolni. Én aztán már csak tudom :) De tényleg, mindet. Injektálósoktól kezdve az autoit botokon keresztül mindent. Elárulom neked a legősibb trükküt, a botok szent grálját: virtuális gépben futtatod a Diablót, és a virtuális gépen KÍVÜL fut az autoit, ami szimulálja az egeret, billentyűzetet. Belül csak egy proxy memory reader fut, ami a külső autoitnek gyűjti a D3 memóriájából az információkat. Így nem kell OCR meg semmi extra. Nos, detektálható. Simán, annó csináltam rá kódot. Érdekes, vajon Wardenben miért nincs? Azért mert letojják magasról :)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák