Hirdetés

Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Rankerz #26195 üzenetére

    azért én picit neccesnek érzem, hogy 20k lifeal és 10k dammal, amivel hell diablot halál nélkül döngöltem földbe, átmentem infernora, és az első zombik is már három hitet kértek. (gyakorlatilag glasscannon a sorcom, kitere és damra gyúrva, amin szívesen változtatnék, ha esne valami értelmes páncél... dpst megoldani volt a legegyszerűbb és legolcsóbb megoldás, egyébként meg futok és reménykedek abban, hogy valami esik, néhány esetben 20-40 szint és 40-50 óra óta nem láttam jobb cuccokat... pedig annyira azért nem remekek).

    azzal nincs baj, hogy nem könnyű. a baj az, hogy irreálisan nehéz, a drop nevetséges. míg diablo2 1.10 szintén kegyetlen nehéz volt, ott azért akadt A1ben is bőven lvl85ös egyszerűen farmolható hely... na itt az inferno A1hez kb A3ban eső fegyver kell. probléma itt megint csak annyi, hogy ahhoz, hogy az ember továbbmenjen, ahhoz jobb cucc kell, ahhoz pedig, hogy jobb cucca legyen, tovább kell menni. catch22. amit az AH is csak részben old meg.

    persze, lehetne grindeolni meg AHzni és azzal beszerezni a cuccokat, csak én kikapcsolódni vettem meg.

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Aktív témák