Hirdetés

Aktív témák

  • wikings2

    őstag

    válasz TrollBalint #1868 üzenetére

    Igazából gheednél meg a többi gambles srácnál a coronet classú cuccok (koronák meg minden ami fejrevaló és kerek :D) érnek sokat vagy használhatóak.
    A shako mondjuk ad 2 allskillt meg 50 mf et. De van olyanmikor egy rate coronet et gamblezol hogy 2 pala(nem lényeg hogy nem all skill ha amúgy is csak palának adod) és mellette mondjuk 3X all res meg mondjuk 29 str mondjuk még 20fcr el körítve :) Ezekért ölnek neten és tényleg sokat érnek. (gondolod el megúszol 29 str pont leosztást ami közel 6 lvl amit rögtön letolhatsz vitre ami kb 100hp és akkor máris felszabadul az inventori ban 5x20life sc nek a helye ,vagy éppen annyival többed lesz :D )
    Ez persze nagyon ritka , de bejöhet, és vannak ennél kisebb kaliberü de ugyan úgy nagyon komoly kis cuccok. :)
    Nem véletlen találták ki elmebetegek a Gold Finder Barbárt :) amivel runnolsz kb 1 órát és már a második accountot teszed tele pénzel :)

    [ Szerkesztve ]

    Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

Aktív témák