Hirdetés

Aktív témák

  • Bazzzs

    senior tag

    válasz freelanced #13174 üzenetére

    GeneraL_XTX, freelanced: Amit végigpörgettem magamban az annyi, hogy a CDG-től már többször rendeltem, eddig mindig az ígért időpontra ideértek, valamint az ár se változott. Tavaly a konzolosoknál már előrendeltem a BF3 limitált kiadását, akkor visszaigazolták, hogy az összes extra DLC is jár hozzá. Utána pár hónappal jött egy mail, hogy a DLC-k még se lesznek benne, de a limitált kiadás biztosan meglesz, majd nagyjából egy héttel a megjelenés előtt jött még egy levél, hogy sajnáljuk, de limitált kiadás se lesz, csak ugyanazért az árért a sima. Hasonlóan indult a történet most a Diablo kapcsán is, mert még 10.990 Ft-ért rendeltem elő, küldtek is két levelet, hogy biztos ennyi lesz, utána mégis változtattak. Persze tökéletes még a mostani ár is, amit nyújtanak, de megcsappant a bizalmam bennük. Igaz, hogy a CDG drágább, de úgy vagyok vele, hogy amennyi játékidőt fog nyújtani a Diablo 3, annyit megér az az ár is, valamint róluk biztosra tudom, hogy megbízhatóak és kedden itt lesz a játék.

    JSaN: Pontosan ezért :K

    [ Szerkesztve ]

    Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

Aktív témák