Hirdetés

Aktív témák

  • HardSanyeee

    őstag

    sokan azt remélitek hogy nem csak egy skillt kell majd egész játék alatt nyomatni mint D2-ben hanem többet is. ha visszaemlékeztek régen a D2-ben simán maxolhattad a fireball-t a blizzardot, a chain lightning-ot és akár még a meteort is egyszerre mindaddig amíg meg nem jelent az 1.10. igen ez a verzió hozta az egyik legjelentősebb változást diabloban: skillek bónuszt kaptak más skillekből. ennél a patchnél ugrott ez a lehetőség hogy több skillt használj, mert különben harmat gyenge lenne karaktered. sőt nem is mindig tudsz minden skillt kimaxolni ami kell. szóval ha már a D2-ben is átváltottak erre a rendszerre akkor lehet hogy a D3-ban is így lesz. bár a videón sztem több skillt használt szal lehet h nem úgy lesz mint most a D2-ben. én csak emlékeztetni akartalak benneteket hogy régen a D2-ben is tudtál több skillt használni.

    aminek mindenképp örlnék ha a városokban is lehetne varázsolni. :) bo, tele, és egyéb nyalánkságok jól jönnének városban is :D

    remélem legalább egy demot kapunk idén :C

    a játék méretére leszek még kíváncsi. a 7 évvel ezelötti D2+EXP 2 gigát foglal fullon, na most az akkoriban elég soknak számított :D sztem D3 simán lesz 2 DVD :U

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák