Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz bitpork #72 üzenetére

    Vicces vagy. :) Pont erre akartam rávilágítani: Az érveid totálisan nézőpont függőek, nem objektív tények. Mert úgy is lehet szemlélni a dolgokat, hogy egy olyan FPS-hez vagy akció-RPG-hez, amelynek nem köztudottan domináns eleme a stealth, eszükbe nem jutna odabiggyeszteni a lopakódás szót. Nekem olybá tűnik, mintha te azt próbálnád bemagyarázni, hogy ez nem egy lopakodós játék. De, az, ott van a leírásában is. Az már egy másik kérdés, hogy nem dedikáltan, kizárólagosan az, természetesen (szerencsére?) más játékstílust is megenged. De kizárólag lopakodással játszható játék (sajnos) nagyon kevés van, egy Hitman-t, Splinter-cell-t vagy egy Dishonored-et is végig lehet szántani mint valami Rambo, mert az eszközök megvannka hozzá.

    Aztán azzal jössz elő, hogy sok lopakodós játék van. Igen, a másik oldalból, a run and gun lövöldékből meg még több van. Cybperunk lopakodós játék viszont nagyon kevés van (ahogy ugy en block cybperunk FPS is kevés van, ha jól vettem ki, neked ez a kínod, amivel együtt tudok érezni jómagam is, méltatlanul elhanyagolt szubzsáner a cyberpunk).

    A "segges" okoskodásodat meg nem boncolgatom tovább, nyilvánvaló, hogy én máshogy gondolom. Lehet nem jöttél még rá, de ezek a tények makacs dolgok: Nem attól lesz valami tény, mert te vagy akár én úgy gondoljuk, hogy az.

    [ Szerkesztve ]

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák