Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roxkex

    senior tag

    válasz anorche1 #57203 üzenetére

    Köszi szépen :)
    Tanácsodat megfogadva elővettem a GPU-Z programot, habár ez nem úgy mondja ki, hogy "most ez van használatban" de ha csak az AMD kártyának nézem a jelenlegi működését akkor határozottan felmegy amikor elkezdek játszani, szóval ezt használja. (További érdekesség, hogy valamiért AMD Radeon R9 M200X Series-nek hívja az én AMD Radeon HD8850M kártyámat - ez esetleg lehet gond ?)

    Most volt időm jobban neki feküdni az állítgatásoknak és tesztelgetéseknek és arra jutottam, hogy ha a "Dinamikus árnyékok" funkciót benyomom akkor az instant kicsi FPS-t okoz. Ha azt nem nyomom be de mellette minden felnyomok koccra, akkor "nincs baj" 30-50 között mozog. Habár Én még mindig keveslem, mert azért elég sokszor van, hogy droppol 30-ra :\ -

    Kicsit olvasgattam külföldi fórumokat és nagyon sokan sírtak a Physx optimalizálatlanságra AMD kártyákkal, habár azokat csak Borderlands 2 / The Pre-Sequel-el tapasztalták. - Ezekre meg elvileg van megoldás.
    Amint fent lesz végre a Borderlands 2 ki is próbálom ott mit produkál.

    Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

Új hozzászólás Aktív témák