Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lupus_l

    aktív tag

    válasz KDSH #32570 üzenetére

    A ventillátor problémát egy BIOS frissítéssel orvosolták. Családban van egy ilyen laptop, nagyon jól működik. A wifivel nincsen baj.

  • Damage401

    senior tag

    válasz KDSH #32570 üzenetére

    Szia

    Én pont ilyen laptopom vettem kézhez a péntek folyamán. Nagyon, de nagyon megvagyok elégedve vele. Tetszik hogy fémházas. Illetve ez a Radeon rejtett erőket használ. 30 fok van a lakásban, ahhoz képest nagyon jól kezeli a hőmérsékletet. Előfordult itt is hogy maxon pörgött de a BIOS frissítéssel megoldódott. Wifit nem dobálta eddig. Játékra is vettem. Amit eddig próbáltam. Stalker részek (maxon dx9-dx11 ig mindent) nagyon jól viszi. BF3 Highon 1366x768ban neten 32 fős szerveren, 34 fps. Elder Scroll Skyrim minden maxon 37 FPS. Ubuntun gyorsan túladtam mivel, bugok jöttek elő már akkor mikor netre ment, ez leállt az leállt. Win7 64bit szépen, gyorsan tölt. VGA drivernél fontos a sorrend, előbb Intel VGA, majd a Radeon. Radeonnál 13.8 bétát tedd fel mert támogatja már a GCN architektusát meg az enduro technológiát is. Ja Wifi driver. (INTEL WIFI és INTEL Bluethoot szedd le,a dell honlapjáról mert külön vannak) a DELLes nem jó hozzá. Intel Rapidshare th sem fontos. Eddig nagyon megvagyok elégedve vele. Aksi 1 töltéssel közepes fényerőn 5 órát bír.

    Ja a Bios frissítéssel lehet orvosolni, nem nagy téma csak a lényeg hogy benne legyen az aksi mert, ha elmegy az áram és nincs aksi akkor elszáll az élet is rajta. Amúgy letöltöd a BIOS fül alól A08 verziót. Feltelepíted: NEXT NEXT FINISHEL. Utána csinálja a maga dolgát és voálá működik minden. (kopp kopp)

    [ Szerkesztve ]

    Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

Új hozzászólás Aktív témák