Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Gergosz2 #68663 üzenetére

    Én a Dell Command Update szoftvert szoktam használni, hogy minden szükséges szoftver fel legyen telepítve a laptopomra, pl. videokártya, stb. Elvileg minden szoftvert megkeres és feltesz a laptopra. Néhány szoftvert külön kellett megkeresnem a Dell weboldalán és onnét letölteni és felrakni, pl. BIOS frissítés, ujjlenyomat olvasó, stb. Vagyis amikor valamiért nem sikerül neki feltelepíteni a szoftvert, akkor kell külön keresnem a Dell oldalán azt a szoftvert, amit nem tudott felrakni. Ezt úgy oldom meg, hogy amikor jelzi a szoftver, hogy van elérhető frissítés, akkor megnézem a szoftverben, hogy mi az a frissítés és utána a rendszer betölti a böngészőben a szoftver oldalát, amit majd letudok tölteni, ha nem volt sikeres a telepítés. Használtam már a Dell SupportAssist szoftvert is, de azzal sok szoftver telepítése sikertelen volt, ezért inkább töröltem és csak a Dell Command Update szoftvert használom. A szoftver írja, hogy mennyi sikeres telepítés volt, pl. 1/1, 1/2, stb. Beteszek róla képet.

    Fujitsu LifeBook U7411; Samsung Galaxy S23 Ultra; Apple iPhone SE (2020); Nokia 105 4G (2023); EVOLVEO StrongPhone Z6; Nokia G21; Nokia 105 (2019)

Új hozzászólás Aktív témák