Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bogabi

    senior tag

    Sziasztok. Segítséget kérnék: adott egy Latitude 5490-es gép (Win10Pro volt rajta), teljesen gyári állapotában. A probléma ott kezdődött, hogy nem ment fel a januári összesítő frissítés rá. Próbálkozott szegény sokszor, de minden alkalommal rollback lett a vége. Én is kerestem a megoldást , de nem találtam semmit, ami segített volna. Aztán egyszer csak megkotlott rajta a Win. Sebaj, ezért van az OS Recovery. Első próbálkozás után BSOD, 0xc000021a hiba. Ok, akkor BIOS factory defaults vissza, majd újra próbálkozás OS Recovery-vel. Ugyanaz. BIOS diag, semmi hiba. Ilyen nincs mondom, memória teszt, nincs hiba. Kivettem a memóriát és az M2-es SSD-t, megpucoltam az érintkezőiket majd újra OS Recovery. Ugyanaz, BSOD, 0xc000021a. Ez után már csak arra tudok gondolni, hogy a BIOS diag ellenére csak valami HW hiba lesz. A gép még garis. Látott már valaki ilyet, vagy valakinek van valami ötlete? Attól tartok, hogy a Dell szerviz el fog hajtani, mert a BIOS diag nem jelez hibát, de az mégsem fasza, hogy a gyári OS Recovery nem tudja visszarakni az oprendszert rajta...

    A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

Új hozzászólás Aktív témák