Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    válasz plömplöm #65379 üzenetére

    Egy szóval nem írtam ilyet, csak azt, hogy felmerült bennem...
    "Felmerült bennem esetleg a driver kavart valamit, vagy mégsem az a megfelelő."

    Pyttawrx: Nem értem mi ezen olyan vicces és miért kell hülyének nézni, meg ennyit kihozni 1 kérésből, mert gondolni mertem arra, hogy egy driver is lehet szar. Mintha ez olyan elképzelhetetlen lenne. :U
    Valami miatt 2 éve, amikor vettem a gépet a Dell szervizes az új (friss) Windows telepítésnél nem ezt a drivert telepítette fel (és nem is winest), pedig már akkor is elérhető volt.
    Te is írtad, hogy:
    "És a driver olyan hibát nem okoz hogy szektorhibád legyen. Fagyást nyilván okozhat."

    A fagyás is okozhat szektorhibát, ezt saját magam tapasztaltam más gépeknél!..de lehet itt most nevetni, meg hülyének nézni, mert rákérdeztem. :\
    Régóta tag vagyok és úgy érzem elég érthetően (szájbarágósan) szoktam írni. Most nem miattam húzódott el ez a téma. Olyan dolgokat kezdtél írni, amiket már előtte én megválaszoltam.
    Küldjek SN számot, teszteljem a HDD-t, amikor már írtam, hogy megtörtént és javítva lett (áthelyezve) a 2 szektor.

    Ennek ellenére köszönöm, hogy próbáltál segíteni, csak valahogy félreértettük egymást.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák