Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sam

    csendes tag

    Halihó!

    A Dell angliai honlapjáról, onnan is a 1720-as adatlapjának magasságábol másolnék most ide két észrevételt:

    this laptop will not run the game battlefield 2. this is because the refresh rate, for any resolution on this laptop, it locked at 59hz by default. this game only runs on 60hz. if you plug an external display into the laptop, for somereason it allows you to change the refreshrate settings for both screens, the game will then run, its just a pain having to plug another monitor in when i want to play it.

    59Hz refresh rate on the monitor prevents many games from playing including Battlefield 2142 and Battlefield 2

    Ez egy 1920x1200-as kijelző ill. 8600M GT vga, és érdeklődnék, hogy az hogy lehet, hogy nem lehet frissítési gyakoriságot módosítani? :) Két emberke is jelzi ezt, és azt irják, hogy bármely felbontáson adott a probléma. Ilyet én még nem láttam... (bár ez nem jelent semmit :) )
    A kérdés azért izgat, mert a termék megvásárlása a küszöbön áll, csak így megtántorodtam kissé...

    Ide, ill. az azonnali kérdéses részbe is beirtam a kérdésem, ki ne szurjátok a szemem miatta... :)

    Köszönet a segítségért,
    üdv

    Sam, a Lélek Tükre

Új hozzászólás Aktív témák