Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SzaboZE

    addikt

    válasz gazpityu #31096 üzenetére

    "A Dell maga sem tudja, hogy egy "Dell" service taggel árult, NBD-s gépben mi számít gyárinak (mi származik hivatalos kereskedőtől, mit raktak be márkaszervízben, stb)? Nincs semmi nyomonkövethetőség?"

    Már hogyne tudná, magad is megnézheted a support.dell.com oldalon az eredeti konfigot. Mellesleg ha veszel pl egy autót, akkor ott ki szavatolja, hogy minden alkatrésze gyári? Onnantól, hogy valamit használtan vettél, nem kérheted számon a gyártótól az esetleges anomáliákat, de ezt már írtam párszor. Én felajánlottam dell szerviz segítséget, ha nem élsz vele, akkor még fuss pár kört az eladóval.

    Albi hozzászólására reagálva én úgy tesztelek egy 1-2 naponta előforduló hibát, hogy a konkrét gépen dolgozom (mivel minden alkalmazásom html alapú, nem igényel semmilyen szoftver installálást) a hiba jellegétől függően saját vagy az ügyfél operációs rendszerével.

    [ Szerkesztve ]

    Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

Új hozzászólás Aktív témák