Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Psychonaut

    addikt

    Sziasztok!

    M4600-at nezegetek magamnak, hosszu tavra kellene egy laptop, es ez szimpatikusnak tunik. Konkretabban ilyen modellt nezegettem:

    Dell Precision M4600

    Processor: Intel Core i5-2520M (2.50GHz, 3MB Cache)
    Genuine Windows 7 Professional
    750 GB SATA Hard Drive (7200RPM)
    4 GB DDR3 SDRAM 1333MHz (2 DIMMs)
    8X DVD +/- RW Drive
    AMD FirePro M5950 Mobility Pro Graphics with 1GB GDDR5
    15.6 inch FHD (1920x1080) Wide View Anti-Glare LED with Premium Panel
    Intel 6300 Wireless-N (2x2) Half Mini-Card
    Dell Wireless 375 Bluetooth Module
    NO INTEL VPRO TECHNOLOGY ADV MGMT FEATURES
    Bezel
    LCD back cover
    FIPS Compliant Fingerprint Reader and Contactless Smartcard Reader
    Bezel
    180W A/C Adapter, 3P
    125V Power Cord
    Heatsink
    64BIT Operating System
    Trend Micro 16.6 PC-cillin 30 Day
    6 Cell Primary Battery, 60W

    Illetve nagyjabol ugyanez a felszereltseg 2GB VRAM-os NVidia Quadro 2000M-mel (proci ugyanez lenne).

    Ezek nagyjabol 1100 dollar korul kaphatok Dell Outletben (Certified Refurbished darabok), szerintem megerik az arukat.

    A kerdesem az lenne, hogy szerintetek melyik VGA-val lenne a jobb. En jelenleg az ATI fele tendalok (megiscsak GDDR5-os, mig az NVidia GDDR3-mas), Quadroval amugy is volt mar rossz tapasztalatom (D630-amban megolvadt egy NVS135). De mivel konkretan ezekkel a tipusokkal nincs tapasztalatom, gondoltam hozzatok fordulok.

    Segitseget elore is koszi!

    SZERK: ja, es erdekelne, hogy - mivel meg sosem volt ilyen gepem - mire kell szamitani a certified refurbished gepek eseten. Apro karcok lehetnek rajta? Csak mert a Dellnek van kulon egy "scratched and dented" kategoriaja az outletben, igy en ebbol arra kovetkeztettem, hogy amik nem abban a kategoriaban vannak, azokon nem igazan lehetne karcolas sem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák