Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz DNReNTi #150842 üzenetére

    Jó de sokáig ilyen fix 2-3%-al is fel lehetett venni hitelt, az már határeset szerintem is mert azzal azért lehetett tervezni
    Na igen kamatstop, de akik benne maradtak annak ellenére hogy fizetni is tudták volna megérdemlik
    Más kamatstop elején minden tanácsadó elemző az szajkózta hogy váltsák át fix kamatozásúra, nem tették, így jártak

    De a nem fix, és főleg ilyen harácsoló cégektől felvett 15-20% na azokat akik felvették meg is érdemelik

    Én egyáltalán nem tudom azokat sajnálni akik túlságosan túlvállalták magukat, mert nekik kell sok sok milliós kocsi, meg nekik kell a 30-40milliós ház nem elég egy panel, meg kell a legújabb csúcs telefon mert hú az milyen menő

    Én ha vettem is fel hitelt azért tettem mert 0% volt, tehát csak a cucc árát kellet visszafizetni, de amúgy egybe is kifizethettem volna de minek(volt hogy ilyennél az utolsó 3csekket egyszerre be is fizettem mert bosszantott hogy van hitelem)

    És nem vagyok gazdag, sőt. De tudom hogy mit engedhetek meg magamnak. Ezért se veszek 2-300e Ft-os telefont
    Mikkor néztem 2018-ban kocsit pontosan tudtam hogy én olyan 4-500e Ft-os engedhetek meg magamnak, sokáig is kerestem
    Majd túlvállalva magamat megvettem öcsémét 950e Ft-ért, de legalább tudtam hogy mi volt cserélve milyen állapotban van. Az már a piac alakulásának köszönhetem hogy most olyan 1.300.000Ft körül el lehetne adni.

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák