Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lemusz

    addikt

    válasz bepken #74595 üzenetére

    Most ezt én válaszoljam meg, hogy mi lehet a háttérben? :D Fene tudja. Első gondolatom az volt, hogy esetleg szponzoroknak nem tetszhetett valami közelmúltbeli eset. Ugye elég régre vissza vezethető a lanon való trágárkodás [link] , de aztán úgy voltam vele csak nem ez lehet a háttérben, lévén majoron azért viselkedni szoktak a játékosok, szponzikat eleve jobban aggasztja a terrorista nem terrorista elnevezés, meg ezen a PGL majoron is milyen shady szponzik vannak már pl.: gg.bet, az ilyet tuti nem zavarná az ilyesmi. Aztán arra gondoltam, hogy mikor néztem a dota2 Ti-t üvegkalickákban nyomták, vérprofi pókerarccal a csapatok, semmi emóció, semmi zonichoz hasonló járkálás és spannolás a coach-ok részéről akkor megvilágosodtam: Valami dota2 fanatikus Valve admin lehet a háttérben, akinek egyszerűen nem tetszett ez az egész, főleg azután hogy voltak ugye a bugot használó coach csalások nemrégiben, ráadásul elég nagy számban és ha ebből a szemszögből nézzük a történetet már egészen más a leányzó fekvése. Coach-ot elvezetni mondjuk eltudok képzelni, de hogy játékost kivezettetni örömködésért, azt kötve hiszem, hogy bármikor is látni fogunk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák