Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Karelke

    csendes tag

    Az alábbi paraméterekkel rendelkező okostelefont szeretném bemutatni számotokra, én jelenleg még Nokia N95-tel rendelkezem és ez a telefon erősen elgondolkodtatott a cserén. Szívesen olvasnék róla egy Mobilarénás tesztet is. Bolti ára 75000 Ft, ami számomra igazán baráti, csak a tudásában nem vagyok biztos.

    Kártyafüggetlen
    RDS FM rádió , RDS text
    Dual Slim, két kártya kezelése egymástól függetlenül
    Két normál kialakítású SIM foglalat!

    Ha a második SIM-re jön a hívás amikor az elsőn beszél akkor nem cseng ki, a másik oldal foglalt jelzést kap.

    Operációs rendszer: Android 4.2.1. Jelly Bean, Magyar nyelv is!
    Kijelző: 5,7”, 1280*720 IPS multi-touch kapacitív kijelző (Arc touchscreen kijelzö védelem)
    Processzor: MTK6589 Quad-Core 1,2 GHz, négy darab processzormag
    Grafikus processor: PowerVR SGX 544MP
    Memória: 1GB DDR3, 4GB Belső háttértár
    Micro SD kártyával bővíthető 32GB-ig
    Hálózat: GSM/GPRS/EDGE: 850/900/1800/1900MHz
    WCDMA/HSDPA/HSUPA: 2100/850MHz
    WAP/MMS/SMS
    WiFi 802.11 b/g/n
    Bluetooth
    Beépített GPS +AGPS
    USB 2.0 OTG
    Beépített G szenzor (Automatikus képernyő elforgatás)
    Első kamera: 3 MP
    Hátsó kamera: 8 MP
    Csatlakozók : 3,5mm sztereo headset
    Akkumulátor: 3.7V , 3600 mAh
    A töltése a microUSB-n keresztül történik
    Méretek: 160x82,5x9,7 mm
    Súly: 218g
    Tartozékok:- Hálózati töltő, USB kábel, Fülhallgató, 2db akkumulátor, Kijelzővédő fólia, Szilikon tok
    12 hónap jótállás
    Magyar Nyelvü Használati útmutató

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 3410 -> Motorola C385 -> Nokia N95 -> HDC Galaxy S5 -> Samsung Galaxy Note5

  • Karelke

    csendes tag

    válasz Karelke #1 üzenetére

    Ha valaki esetleg rendelt már ilyet és használja is szívesen veszek minden infót a telefonról.

    Nokia 3410 -> Motorola C385 -> Nokia N95 -> HDC Galaxy S5 -> Samsung Galaxy Note5

  • Karelke

    csendes tag

    válasz asvojtkovics #3 üzenetére

    Sajnos a neten mindössze két magyar nyelvű teszt kering:

    http://pdafanclub.hu/concorde-smartphone-5700/
    http://www.168ora.hu/tudas/mozi-zsebben-113810.html

    Ezek a tesztek kissé elfogultnak tűnnek nekem, mintha a Concorde úgymond megrendelésre iratta volna őket, csak pozitív dolgokat írnak semmi negatívumot nem tüntetnek fel a telefonról. Komoly netes oldal még nem tesztelte le a készüléket, ezért is örülnék én is egy mobilarenás tesztnek.

    Nokia 3410 -> Motorola C385 -> Nokia N95 -> HDC Galaxy S5 -> Samsung Galaxy Note5

  • Karelke

    csendes tag

    Üdv Mindenkinek!

    Anno még én indítottam a telefon topikját itt a mobilarénás fórumban. Szeretném megírni, hogy azóta mire is jutottam a telefonvásárlós dologgal.

    Végül is nem vásároltam meg a Concorde 5700-at, helyette még december végén rendeltem telefont Kínából. Mivel a Concorde-hoz hasonló nagy képernyős telefonra vágytam, ezért a No.1 N3 típusú készülékre esett a választásom. Éppen a napokban kaptam kézhez a készüléket és egyelőre gyűjtöm a tapasztalatokat vele, de összességében pozitív csalódás a telefon, úgyhogy nem panaszkodhatok.

    Hamarosan tervezek egy amolyan mobilarénás típusú tesztet írni a készülékről, de addig is a leglényegesebb dolgokat had említsem meg, mert gondolom sokan most hallanak először erről a "márkáról":

    - a telefon egy az egyben a Note 3 koppintása külsőleg, kivéve a samsungos feliratokat
    - ami a belsőt illeti az már távol áll a Note-tól mint Makó Jeruzsálemtől, most nem részletezném
    - a 13 megapixeles kamera egy erős közepes nálam, nem estem hanyatt a képektől, amiket csinál
    - sebességre pöpec a cucc még a san andreas is közepes grafon szaggatás nélkül játszható

    Itt megtalálható a gyártó honlapján a hivatalos specifikáció, ami annyiban hibádzik, hogy nekem már 4.3-as droiddal jött a masina:

    [link]

    Nokia 3410 -> Motorola C385 -> Nokia N95 -> HDC Galaxy S5 -> Samsung Galaxy Note5

Új hozzászólás Aktív témák