Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zagor

    csendes tag

    válasz JamesBold #16 üzenetére

    Szia,

    Mobilnet sebessége nekem Vodafone hálózaton (ami elvileg nem a legjobb magyarországon) 2 megabájtot tölt le egy másodperc alatt és 1-et fel. :) Ez az itthoni vezetékes internetemmel megegyezik, ami szerződés szerint 20/10mbit.
    Kép a tesztből. A felső kettő mobilnettel mérve, az alsó kettő pedig az itthonimmal wifin.

    GPS tekintetében ne feledd, hogy sokan nem tudják használni a képezetet. :) Pl nem mindegy, hogy net nélkül próbálod egy panelban úgy, hogy körbe vagy véve vasbetonnal, vagy kint egy mező közepén. Tapasztalataim szerint (jó hogy mondod, kihagytam a tesztből, pedig direkt leteszteltem), szabad ég alatt kb 1-3 perc alatt fog net nélkül pozíciót, mobilnettel viszont 30másodpercen belül mindenképp és elég pontosan. Ha szűk házsorok között kocsiból kerestetem vele a helyet, akkor csak 50méter pontosságra tud leszűrni, viszonylag hamar, de mobilnettel itt is 1-3 percen belül talál jelet. Ne feledjük, hogy ezekben a készülékekben körömnyi mérete sincs a gps vevő egységeknek. Nem szabad sokat elvárni. De akár egy Galaxy S4-től sem. Ez nem márkafüggő, ez elektronikai-fizikai tulajdonság.

    Az értesítő led pedig a készülék felső részén a hangszórótól balra van a kamera mellett. A fényereje pedig nagyon jó. Nem villog tőle a szoba ha éjjel jelzi az e-maileket, viszont ha telibe süti a nap akkor is látni, hogy esemény van. :C

    Remélem tudtam segíteni. :R

    A telefonszámomat kitöröltem mert éjjel nappal hívogatott mindenki vakon, rejtett számokról és többnyire fogalmazásképtelen aggyal. :)

Új hozzászólás Aktív témák