Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tityahome

    aktív tag

    válasz Necronom #1990 üzenetére

    Próbáltad a tablet indítását mind a három gomb nyomva tartásával? Valahol láttam hogy Chuwi tablet bootolását ki lehetett választani, hogy pontosan miről is bootoljon és ha jól emlékszem akkor egyszerre nyomta mind a három gombot akkor jött be a boot választó menü.

    Más: Lehet hülyének fogtok nézni de a windows 10 helyett legszívesebben felraknék egy windows 8.1-et.
    Haveromnak van egy tabletje amin az fut gyengébb hardveren és sokkal gördülékenyebb az egész. Ráadásul szerintem sokkal jobban van optimalizálva a rendszer tabletre mint a windows 10.
    Alap dolgokra amire általában egy tabletet használ az ember a 8.1 is pont elég lenne...szerintem.
    Ilyenkor sajnálom hogy nem értek ezekhez a telepítgetésekhez kicsit jobban mert egy próba kedvéért biztos belevágnék. :)
    Amitől a legjobban kikészülök a windows 10 mellett hogy például pár napig nincs használva a gép és amikor bekapcsolom biztos ott van egy-két frissítés ami teljesen leszedálja a gépet míg csiga lassan fel nem települ.
    Siralmas a frissítési metódusa a windowsnak. Windows 8-ban legalább ki lehet kapcsolni és amikor van az embernek ideje akkor elindítja...

Új hozzászólás Aktív témák