Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lukás

    újonc

    Sziasztok,

    Nekem is sikerült beszereznem egy Hi 10 Pro-t - Gearbest-ről EU raktárból -, és lenn pár kérdésem a géppel kapcsolatban:

    - A Win10 nem akar magyarosodni, csak a gyári angol és kínai nyelvet engedi, letölteni sem lehet a nyelvi packot hozzá
    - Több alkalmazás egyáltalán nem működik Win10 alatt: Store, Filmek, Zene, stb... Mivel a store is rossz, így újratelepíteni sem tudom ezeket
    - A REmixOS nem az igazi, SD kártyát nem kezeli például. Viszont találtam rá portolt CM12-t a chuwi honlapján. Azt próbálta már valaki feltelepíteni?

    Ami nekem nem tiszta, hogy

    1. Lehet-e csak windows-t újratelepíteni, vagy végig kell menni a teljes soron?
    2. BIOS-t minden esetben kell frissíteni, vagy lehet csak az androiddal kezdeni, vagy Win10-el kezdeni?
    3. CSak a chuwi által adott Win10 image megy fel rá, vagy bármilyen fel lehet rá rakni, és utána akkor telepíteni a drivereket.
    4. A telepítés lépése minden esetben ugyanaz? - pendrive formázás, USB HUB + billenyűzet, F8, stb. -
    5. Az adott programmal egy kis tudással gördülékenyen intézhető a frissítés?

    Előre is köszönöm a válaszokat.

Új hozzászólás Aktív témák